Спільнота Фотошколи у ФБ
gallery/logo blue transp

Відповіді на часті запитання, що стосуються курсів та фотошколи:

Який фотоапарат мені потрібно купити, щоб записатись на фотокурси?
- Насамперед, не поспішайте нічого купувати. Якщо камера вже є, і вона дзеркалка, тоді все ок, почнете працювати нею (незалежно, яка марка та модель). Якщо фотоапарату ще нема, тоді Ви зможете самостійно прийняти свідоме рішення про покупку конкретної камери, об’єктива, фотоспалаха, комп’ютера та інших складових системи фотографа, після перших занять, на яких ми, власне, і розглядатимемо ці питання.

 

Чи можна отримати заняття за індивідуальним графіком?
-Заняття на фотокурсах проводяться лише у групах. Приватну консультацію можуть отримати тільки випускники курсів.

 

Якщо пропустити заняття, воно втрачається назавжди?

Ні, ви отримаєте відеозапис пропущеної зустрічі, звісно, окрім практичних зйомок. Зйомки можна буде провести із наступною або паралельною групою.  


Чи допомагає Фотошкола у створенні першого портфоліо?
- Так, на практичних зйомках Ви працюватимете із запрошеними моделями, та зможете використати ці роботи для стартового наповнення Вашого портфоліо.

Чому курси коштують так дорого? Я думав що все обійдеться в 50 копійок...
- Вартість курсу визначається мінімальною вартістю фотозйомки 1 весілля. Тому, оскільки вартість курсів цілком реально повернути одним замовленням, наші курси це дуже вигідна інвестиція. У разі використання фотосправи в приватних цілях - ви все життя економитимете на послугагх фотографів, ретушерів та дизайнерів фотокниг :)

Ви встановите мені «Фотошоп» чи інші програми?
- Фотошкола не продає програмне забезпечення, і тим більше не підтримує піратство, якщо Ви подумали про такий шлях. Ми можемо порадити як скористатись безкоштовним програмним забезпеченням, або, на час навчання, порадимо як встановити офіційну безкоштовну пробну версію того чи іншого ПЗ. Ремонтом, налаштуванням комп’ютерів, ноутбуків ми не займаємось, для цього є спеціальні сервісні центри.

Чи можна в Фотошколі придбати фотоапарат, об’єктив і тп?
- Ні. Фотошкола не торгує апаратурою. На курсах Ви отримаєте інформацію щодо рекомендованих варіантів технічного забезпечення та як здійнити покупки вигідно.

Після закінчення курсів можна звернутись із запитанням, якщо такі виникнуть?
- Запитання виникнуть обов’язково, якщо Ви практикуватиме фотосправу. Всім, хто закінчив курси, надається безкоштовна підтримка в межах наших можливостей (технічні запитання, поправка певних зображень, посткорекція знімків, перевірка поліграфічних макетів тощо).

На час проведення курсів Фотошкола надає слухачам апаратуру в користування?
- Прокат фото та відео техніки - інша ділянка бізнесу, у Фотошколі послуги з прокату немає, тим не менше - у нас є можливість допомогти учасникам курсів з прокатом фотоапаратури у Тернополі.

Що значить «на умовах TFP»?
- TFP (Time For Print) або TFCD (Time For CD) – вид угоди, коли модель надає себе, як образ (об’єкт) для зйомки, отримуючи за це лише фото з зйомок, часто в цифровому вигляді. Фотограф отримує право розпоряджатись цими ж фото на власний розсуд, в тому числі використовувати їх для комерційних цілей, публікувати і тд. На умовах TFP сторони не платять одна одній. Умови TFP – це можливість фотографу отримати безкоштовно послуги моделі, а для моделі це можливість отримати безкоштовну фотосесію. Фотошкола постійно запрошує до співпраці моделей на умовах TFP, для участі в навчальних зйомках.

Чи надає Фотошкола документи про оплату, чи укладається договір?
- Так, ми працюємо офіційно, Ви можете отримати всі передбачені законодавством документи.

Чи можливо оплатити не всю вартість курсу відразу? 
- Так, як правило, половину Ви вноситимете на початку курсу, інші частини - до кінця курсу.

Чи є можливість оплати по безготівковому розрахунку?
- Так, є. Можливо оплатити на картку "Приватбанку" або на розрахунковий рахунок. Реквізити р/р Вам будуть видані разом з договором, актом виконаних робіт та рахунком на оплату. Отримати оплату по безготівковому шляху ми можемо від ФО, ФОП, та ЮО які є платниками єдиного податку.

 

Якщо є особа, молодша 18-ти років, але з великим бажанням потрапити у Фотошколу, чи є у неї шанси?
- Імовірно є, але з певними умовами: оскільки неповнолітня особа ще сама на себе не заробляє, а навчання оплачуватимуть батьки, для нас важливо, щоб батьківські гроші не були змарновані, поки їх дитина гратиметься смартфоном під час занять. Ми надаємо можливість людям молодше 18-ти відвідати 2 перших заняття безкоштовно, з метою визначення дійсного інтересу до нашого доволі насиченого курсу фотографії. Якщо така людина справді готова навчатись, і розуміє, що фотографія це повнооб'ємна наука, яка потребує докладення власних зусиль, і що це не лише бездумне клацання фотоапаратом, тоді ласкаво просимо! В іншому ж разі, ми будемо вимушені рекомендувати батькам такої особи утриматись від витрат на фотокурси.